ברוכים הבאים ל VFS , בית ספר לטיסה וירטואלית הראשון בעולם

 שימו לב רוב פעילות בית הספר מתרחשת בפורום בית הספר ויש להירשם אליו בנפרד. לפורום לחץ כאן!

בית ספר לטיסה וירטואלית VFS (ראשי תיבות של Virtual Flight School) הוקם בשנת 2004 על ידי אלירן כהן במטרה ללמד טיסה בסימולטורים ללא כל עלות ברשת האינטרנט. בית הספר דוגל במקצועיות, רצינות, מצוינות ושואף לדמות את "העולם האמיתי" על ידי למידה ממדריכים שנכתבו על ידי טייסים אמיתיים או יוצאי חיל האוויר, והקפדה על הנהלים שקובע משרד התחבורה במרחב המציאותי.

בית הספר מפעיל מגוון קורסים בינהם: קורס רישיון טייס פרטי(הקורס הבסיסי שממנו מתחילים את לימודי הטיס על מטוס הססנה 172), קורס טיסת מכשירים, קורס טייס צבאי, וקורס אז"מים (אווירון זעיר מימדים/משקל) ואפילו קורס על מטוס הבואינג 737 המתקדם. לכל קורס יש צוות משלו, צוות ההדרכה עבר הכשרה ארוכה שכללה מבחנים תאורטיים ומעשיים בשביל שיוכלו להדריך את הקורס ברמה הגבוה ביותר.

 
הציוד הדרוש ללמידה בבית הספר:
  • חיבור לרשת האינטרנט
  • בקרי טיסה למחשב - ג'ויסטיק או יוק
  • מיקרופון ורמקולים ו\או אוזניות
  • סימולטור טיסה - Flight Simulator X / 2004
  • רצינות ורצון להשקיע וללמוד


לא יודע מה זה סימולטור ? איך מצטרפים - שלב אחר שלב

Facebook

IVAO ISRAEL

החטיבה הישראלית של רשת הטיסה העולמית אחראית על הנהלים, השליטה והבקרה על המרחב הישראלי הוירטואלי. החטיבה מארגנת מידי פעם אירועים מיוחדים ומעניינים. הזהרו לא לפספס!

עבור לאתר החטיבה >>

TeamSpeak

37.187.225.157

טימספיק היא תוכנת צ'אט קולי המאפשרת שיחה קולית רבת משתתפים. בית הספר משתמש בטימספיק להעברת השיעורים אך גם כמקום מפגש לקהילה בכל שעות היממה.

למדריך התקנת טימספיק לחצו כאן

התחברות מהירה הוסף כשרת מועדף

חזרה למעלה
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com