בית הספר לטיסה וירטואלית VFS (ראשי תיבות של Virtual Flight School) הוקם בשנת 2004 על ידי אלירן כהן במטרה ללמד טיסה בסימולטורים ללא כל עלות באמצעות האינטרנט. בית הספר דוגל במקצועיות, רצינות, מצוינות ושואף לדמות את "העולם האמיתי" על-ידי למידה במתכונת של הרצאות פרונטליות (המועברות באמצעות תוכנת TeamSpeak 3 - הלמידה נעשית מהבית) וממדריכים שנכתבו על-ידי טייסים אמיתיים, והקפדה על הנהלים שנקבעו על-ידי רשות התעופה האזרחית במרחב האווירי הישראלי.

בית הספר מפעיל מגוון קורסים בינהם: קורס רישיון טייס פרטי (הקורס הבסיסי שממנו מתחילים את לימודי הטיס על מטוס הססנה 172), קורס טיסת מכשירים וקורס אז"מים (אווירון זעיר מימדים/משקל). לכל קורס יש צוות משלו, כאשר צוות ההדרכה עבר הכשרה ארוכה שכללה מבחנים תאורטיים ומעשיים שמאפשרים לצוות להדריך ברמה הגבוהה ביותר.

לא יודעים מה זה סימולטור?

 

לפניכם פירוט קצר של תכני כל אחד מהקורסים שבית הספר מציע לקהל הרחב (מומלץ מאוד לצפות בסקירה הכללית של הקורסים):

קורס רישיון טייס פרטי: הקורס הבסיסי ביותר ובו לומדים את הדברים הבסיסיים על תעופה ולומדים לטוס טיסת ראייה (מסתמכים על מה שרואים משמשת תא הטייס) על מטוס ססנה 172P, הנפוץ בבתי הספר לטיסה. כדי להשתתף בקורס אין צורך בידע קודם. למידע נוסף על הקורס לחצו כאן.

קורס הגדר מכשירים: קורס בו לומדים לטוס בהסתמך על מכשירים, כאשר יש תנאי ראות נמוכה. בניגוד לקורס טייס פרטי, בקורס לא נוכל להיעזר באמצעים ויזואליים בגלל תנאי מזג האוויר. למידע נוסף על הקורס לחצו כאן

קורס אז"מים: קורס בו לומדים טיסה בגבהים נמוכים על מטוס האולטרלייט. במהלך הקורס נלמד על המטוס A22, נהלי הטיסה הייחודיים לאז"מים ועוד. למידע נוסף על הקורס לחצו כאן.

הקורסים ב-VFS מודרכים בהתנדבות מלאה דרך המחשב, ולא נדרש יותר מעבר לג'ויסטיק/יוק (הגה טיסה), סימולטור טיסה (FSX), אוזניות \ רמקולים, חיבור לאינטרנט ורצינות ללמידה.

כל הקורסים מודרכים במתכונת הקורסים מציאות והחומר המועבר בשיעורים זהה ככל הניתן לחומר הנלמד בבתי הספר לטיסה במציאות. תכני הקורסים נכתבו על ידי טייסים בעבר ובהווה.

על מנת לצפות בתכני הקורסים, ובכדי להצטרף לבית הספר עליכם להרשם לשתי מקומות - האתר והפורום. באתר נמצא תוכן קבוע ומעדכן לעתים רחוקות, ובפורום תוכלו לקבל את המידע העדכני ביותר.

Facebook

IVAO ISRAEL

החטיבה הישראלית של רשת הטיסה העולמית אחראית על הנהלים, השליטה והבקרה על המרחב הישראלי הוירטואלי. החטיבה מארגנת מידי פעם אירועים מיוחדים ומעניינים. הזהרו לא לפספס!

עבור לאתר החטיבה >>

TeamSpeak

37.187.225.157

טימספיק היא תוכנת צ'אט קולי המאפשרת שיחה קולית רבת משתתפים. בית הספר משתמש בטימספיק להעברת השיעורים אך גם כמקום מפגש לקהילה בכל שעות היממה.

למדריך התקנת טימספיק לחצו כאן

התחברות מהירה הוסף כשרת מועדף

חזרה למעלה
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com